Czwarte urodziny Auli i rozdanie Aulerów

13 maja w hotelu Hilton zorganizowaliśmy razem z resztą Aula Teamu czwarte urodziny Auli Polskiej. Prezentacje mieli Piotr Wilam (twórca Wydawnictwa Pascal i Onetu, udziałowiec Merlin.pl a teraz CEO klastra Innovation Nest), Brigitte Bauman (CEO europejskiej sieci aniołów biznesu i CEO Go Beyond), Jacek Błoński (CEO Lewiatan Business Angels) – była też premiera prototypu pikoprojektora z Lemoptix.

Aulery z kolei zdobyli: Evenea.pl, Humanway.pl, inFakt.pl, Ciufcia.pl i Maciek Jankowski z Netcampa. Nie ma tutaj chyba zbyt dużych zaskoczeń – debatując na wyborem laureatów nie było między nami burzliwych dyskusji, nikt nie zgłosił votum separatum.

To była największa impreza jaką kiedykolwiek robiłem no i z tego co się orientuję największa Aula w historii – na miejscu zjawiło się 300 przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Jak patrzyłem na na salę to miałem silne wrażenie, że połowa polskiego biznesu opartego na Internecie siedzi właśnie tutaj. Druga połowa w tym momencie była na InfoShare w Gdańsku, a aspiranci w pocie czoła walczyli na StartupWeekend. Fajnie, że mamy taką klęskę urodzaju jeśli chodzi o eventy – znaczy, że społeczność branżowa nam dojrzewa.

Oczywiście dużo można było zrobić jeszcze lepiej, ale biorąc pod uwagę, że robimy Aulę i Aulery jako inicjatywa non profit, to muszę niezbyt skromnie powiedzieć, że postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę na następny rok:)

ps. fajnie jest widzieć logo Proseeda obok TVN CNBC ;)

pps. wkrótce więcej zdjęć i filmów


Jeden komentarz do “Czwarte urodziny Auli i rozdanie Aulerów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.